Ekokoza, Naturele: BSSHOP a POHODA
Datum 10/2022 - 09/2023
Členů týmu 10 členů teamu
E-shop společnosti Ekokoza s.r.o. postavený v systému Presta byl již za hranicí své živostnosti a nevyhovoval zcela potřebám firmy, byl zastaralý a ne zcela funkční. Zajistili jsme kompletní řešení nového e-shopu, který funguje po celé Evropě.
To mě zajímá
Icon
Potřeba klienta

E-shop společnosti Ekokoza s.r.o. postavený v systému Presta byl již za hranicí své živostnosti a nevyhovoval zcela potřebám firmy, byl zastaralý a ne zcela funkční.

POHODA byla ve firmě používaná pouze na účetnictví. Bylo zapotřebí zefektivnit expedici a sklad.

Pro změnu zde byla velká míra motivace, protože v zájmu firmy byla zejména rozsáhlejší expanze na trh celé EU. Expanzi firma vyřešila založením dceřiné společnosti Naturele s.r.o., pod kterou bylo zapotřebí vyřešit všechny zahraniční e-shopy.

Icon
Řešení

Data z původního řešení e-shopu byla převedena a pečlivě přetransformována na řešení BSSHOP.

V původním řešení chyběly parametry produktů, provázanost mezi zbožím, související soubory a další potřebné informace. Vše bylo doplněno. Nepřehledné rozsáhlé menu bylo také upraveno na základě doporučení SEO specialisty.

Zajistili jsme kompletně nové logo, grafiku e-shopu i souvisejících marketingových služeb a materiálů. Byla definována nová šablona a pravidla pro rozesílky newsletterů a věrnostního programu v Mailkitu.

Byla nasazena POHODA jako IS pro všechny zaměstnance. Firma implementovala SupportBox napojený na POHODA pro snazší správu e-mailové komunikace se zákazníky a dodavateli.

Ekokoza s námi expandovala

Jako první vzniklo v dubnu 2023 pět zcela nových e-shopů EKOKOZA Naturele pod doménami DE, AT, IT, FR a COM s řešením BSSHOP. Tyto e-shopy jsou velmi automatizované (tvorba objednávek, faktur, atd.), byl zde nasazen automatický skladovací systém WSM, FameDash pro sledování zejména manažerských záležitostí a pro správu zákaznické péče. Na míru zde bylo naprogramováno mnoho funkcí, nejzajímavější např. modul pro psaní receptur spolu s BSSHOP, systém správy etiket na zboží a další. Všechny tyto e-shopy byly oficiálně překládány rodilými mluvčími. Na DE e-shop byl napojen Marketplace Kaufland DE.

Druhým krokem bylo překlopení e-shopu pro CZ a SK trh samotné společnosti Ekokoza. Tento krok byl realizován na konci srpna 2023. Tento e-shop využívá jinou účetní jednotku, ale 99% funkcí měl se zahraničními e-shopy shodných. Oba projekty velmi prolínají. Pro zboží pro expedici do CZ a SK byl též aktualizován stávající systém expedice.

Ekokoza

Tak co?
Půjdete do toho s námi?

Nebuďte fameless. Pomůžeme vám s tím

Chci konzultaci