Moduly FameDash

S FameDash si usnadníte vaše podnikání. Nevěříte? Tak to vyzkoušejte.

Zjistit více

Přehledně a efektivně dle vašich potřeb

Vše, co potřebujete vidět ihned po spuštění si můžete nechat na úvodní straně FameDash. Na první pohled tedy vidíte nejdůležitější přehledy jako je počet objednávek, aktuální zisk za dané období a nebo cokoliv, co vás zajímá.

Manažerské pohledy a statistiky

Grafy, tabulky a přehledy, cokoliv, co chcete sledovat. Mysleli jsme na to, že každý má jiné nároky a zajímají ho jiné údaje. Dokážeme propojit i data z Google Data Studia, vše tak budete mít přehledně na jednom místě.

Zákaznická péče aktuálně & přehledně

Všechny objednávky pěkně přehledně, nespárované platby, schvalování přijatých faktur i přehled nezlikvidovaných zálohových faktur. Samozřejmostí je i pohodlná správa reklamací.

Automatizace procesů

Zákaznická péče by nebyla tak efektivní, pokud by na pozadí nefungovala automatizace procesů, která se postará o vystavování a faktur a zálohových faktur. Samozřejmostí je i párování a likvidace banky.

Import a export dokladů napříč agendami

Důležitá funkce, která se prolíná napříč celým systémem je import dokladů napříč agendami. Importujte doklady pohodlně přes FameDash.

Výrobní procesy efektivně

Efektivita výrobního procesu je velmi důležitá, v tomto modulu vyrábíte na základě komponentů, pracujete s obrátkou zboží pro dostatečnou přípravu zásob v rámci sezónnosti apod.

Produkty a služby

V modulu máte kompletní přehled o svých produktech a službách, můžete zde nové produkty i založit. Definujte si dlouhodobě neprodávané zboží, kontrolujte marže, stav zásob na skladech, obrátky i FIFO.

Sklad a expedice

Co kdo balí? Víte to? S tímto modulem můžete sledovat objednávky v expediční frontě, expedované objednávky a také snadno zjistíte, který skladník co zabalil a jaká je jeho výkonnost.

Dodavatelé

Zde spravujte svoje dodavatele vč. automatického vystavování objednávek. Sledujte, zda plníte bonusy, které vám dodavatel poskytuje. FameDash napojíme i na dodavatelské B2B. Zapište si jednání ze schůzky.

Zákazníci

Spravujte svoje zákazníky vč. “problémových”, uvidíte také odstoupení od smlouvy a reklamace. Zápis ze schůzky nebo založení nového zákazníka je samozřejmostí. Spravujte slevy odběratelů.

Prodejny

FameDash umíme napojit i na vaše prodejny. FameDash nabízí nadstavbu pro pokladnu i osobní odběr z e-shopu.

Vlastní API na “POHODU”

Pokud potřebujete na IS POHODA napojit něco dalšího, s vlastním API to není žádný problém.

Tak co?
Půjdete do toho s námi?

Nebuďte fameless. Pomůžeme vám s tím

Chci konzultaci