Web Development Services

SEO (optimalizace pro vyhledávače)

Tvoření kvalitního obsahu, funkčních bannerů, získání zpětných odkazů v dostatečném množství a kvalitě vašeho webu v přirozené návštěvnosti.

Zvyšování neplacené návštěvnosti z vyhledávačů je kontinuální práce.

Link Building

Tak jako v životě potřebujete dobrá doporučení. Budeme pracovat na tom, aby Vás doporučovaly relevantní weby s kvalitním obsahem

Synergie

Společně vymyslíme zajímavé kampaně, které synergicky provážou Vaše neplacené aktivity s aktivitami placenými

On-Page SEO

Umožnit zákazníkům i vyhledávačům, aby se dobře orientovali na webu, je základem. Jedná se o pravidla, která je vhodné dodržovat.

Reporting aktivit

Zákazníkům reportujeme přehled našich aktivit a následně vyhodnocujeme, zda návštěvnost roste podle plánu. Plány a cíle vymezujeme před začátkem každé spolupráce

Vytváříme SEO analýzy, které poskytnou podrobný technický i obsahový náhled (on-page faktory) na web nebo e-shop. Součástí je i analýza odkazovaného profilu (off-page faktory). Kombinujeme prvky, jenž vedou k základnímu zhodnocení kritérií použitelnosti a přístupnosti webu přímo ovlivňující SEO.

 

Doporučíme Vám klíčová slova a fráze, na které je dobré zaměřit celkovou optimalizaci, a zvýšit tak potenciální zobrazení vašeho webu. Po aplikaci závěrů SEO analýzy klient získá základ pro trvalý přísun návštěvníků webu z vyhledávačů Google, Seznam i dalších.

 

Zároveň budeme schopni identifikovat obsahové on-page problémy a off-page faktory, které je následně nutné řešit v rámci dlouhodobější SEO správy.

 
 
 

Pomůžeme Vám vyřešit SEO správu i dlouhodobě, abychom Vám zajistili více zobrazení a relevantní návštěvnosti. Zaměřujeme se primárně na SEO ve vyhledávačích Seznam a Google, doplňkově pro vyhledávač Bing.

Firmám s oblastním působením nabízíme lokální SEO, které dokáže efektivně oslovit zákazníky v okolí. Předložíme rozsah prací, které jsou nutné pro uskutečnění kvalitní optimalizace. Aktivně se podílíme na navrhování úprav stránek s ohledem na měnící se SEO požadavky vyhledávačů a pravidelně zjišťujeme posun pozic webů vůči konkurenci.

Na základě výsledků doporučíme či ihned provádíme potřebné korekce. Průběžně sledujeme zpětné odkazy na web, vyhodnocujeme a předcházíme možným penalizacím ze strany vyhledávačů.

Manažerský reporting s „lidskou tváří“

Věříme v otevřenost a komunikaci. Funkční vztahy se zákazníky považujeme za základ úspěšné spolupráce. 

 

Proto k PPC reklamě, stejně jako ke všem ostatním službám dodáváme pravidelný měsíční report.

 

K našemu reportingu nebudete potřebovat slovník cizích slov ani IT příručku. Nebudeme Vás zatěžovat stohy grafů, statistik ani tvrdých technických obratů.

 

Klademe důraz na přehledný, přívětivý výstup a nic neskrýváme. Stojíme si za tím, že po prvním přečtení našeho reportu je zřejmé v jakém stavu jsou Vaše investice do marketingu.

Síla je v komplexnosti a strategii

Ne každý marketingový kanál je vhodný pro každý produkt nebo službu. Každý marketingový kanál má svá specifika. Proto pro každý projekt individuálně navrhujeme vyváženou a synergickou strategii mezi vhodnými marketingovými kanály.

 

Nebojíme se Vás od některých on-line aktivit odradit ani Vám doporučit vhodnější off-line aktivity nebo prostředky.

 

Náš úspěch je pevně svázán s úspěchem Vaším.

Řekněte nám o Vašem projektu

Nechte si poradit a buďte vidět ve vyhledávačích.

Naši SEO experti jsou dokonalými partnery pro úspěšnou obchodní spolupráci.

Reference

 
Pole označená * jsou povinná.

(volitelné)

(volitelné)

Můžete případně specifikovat konkrétní věci, na které se máme zaměřit. Případně nejlepší čas, kdy vás můžeme kontaktovat telefonicky (pokud číslo dostaneme k dispozici).