E-shopy spolu s BSSHOP

E-shopy spolu s BSSHOP

E-shop napojený na informační systém POHODA

Zjistit více

Společně!

Jsme hrdí na naše obchodní partnerství s BSSHOP!

Od roku 2020 spolupracujeme s BSSHOP a úspěch našich společných projektů je důkazem toho, že partnerství funguje skvěle.

Díky integraci a propojení dalších systémů jako je informační systém Pohoda a v oblasti e-mail marketingu Mailkit dokážeme vytvořit komplexní e-shopové řešení.

Společně s BSSHOP stavíme inovativní a atraktivní e-shopy, nejen na českém trhu, které osloví cílové publikum a zlepší jejich online zážitek.

0
společných projektů
0
zahraničních expanzí
0
funkcí na míru

O BSSHOP

Špičková platforma pro vytváření e-shopů

BSSHOP poskytuje efektivní a snadno použitelné nástroje pro správu a rozvoj online obchodů včetně přípravy zahraničních mutací více než 40 jazyků a zemí.

S jejich technologickými schopnostmi a know-how v oblasti e-commerce jsme připraveni posunout hranice e-shopů našich společných zákazníků na novou úroveň.

Společně s BSSHOPem stavíme inovativní a atraktivní e-shopy, nejen na českém trhu, které osloví cílové publikum a zlepší jejich online zážitek.

Napojení
na IS POHODA

Přímé napojení do databáze IS POHODA znamená vždy aktuální a spolehlivě přesná data na e-shopu i v POHODĚ (skladové zásoby, přijaté objednávky atd.)

Automatizace
procesů

Automatizovaná změna stavů objednávky a rozesílka e-mailů i SMS za nastavených podmínek, inteligentní rezervace, napojení na dodavatele…

Napojení
na dodavatele

Zcela nastavitelné dle Vašich požadavků a potřeb, tj. aktualizace cen, obrázků, dostupnosti a dalších informací z jakéhokoliv zdroje dodavatele.

Napojení na
POHODA

Přímo a na pohodu! 

Řešení BSSHOP je zcela bezkonkurenční v propojení s IS POHODA od společnosti Stormware. Netvoří ani nepoužívá žádné převodové můstky ani XML komunikaci. BSSHOP je "on-line" napojení přímo do databáze IS, což umožňuje:

  • provádět pravidelnou synchronizaci dat s e-shopem ve velmi krátkých časových intervalech
  • synchronizovat téměř jakákoliv data s IS
  • synchronizovat spolehlivě (díky přímému napojení do databáze nedochází k žádné datové výměně pomocí XML

Marketingové
nástroje

Slevové kupóny, bonusy k nákupu, dárky v košíku, věrnostní systém, newslettery, SEO parametrická filtrace, hodnocení produktů, diskusní fórum…

Vysoká
flexibilita

Jednoduchá správa více e-shopů a jazykových mutací s možností hromadných úprav z jedné administrace, využití virtuálních kategorií, variantních produktů…

Cokoliv
na míru

Nestačí vám funkčnosti BSSHOPu? Nevadí, na míru vytvoří téměř cokoliv: nákupní rádce pro výběr produktů, konfigurátor střihů, automatická výroba v POHODĚ...

S řešením BSSHOP můžete výrazně zefektivnit
dosavadní práci i procesy.

Tak co?
Půjdete do toho s námi?

Nebuďte fameless. Pomůžeme vám s tím

Chci konzultaci