Důmyslné pokročilé funkce

Nadstavbové moduly

Komplexní strategie na míru, spolupráce více na těsno, všechny služby pod jednou střechou

Zjistit více

Vkládání fotografií do skladových karet

WMS opičák umí ve skladovém systému vést i obrázky. Proč?

Pro ještě větší optimalizaci efektivity přenosu informací mezi skladovým systémem a vaším e-shopem je možné k jednotlivým skladovým položkám nahrát produktové fotografie. A to jak do produktových karet, tak do dokladů vztažených k objednávce. Ke změně vždy dojde jedním klikem, a to napříč všemi vašimi prodejními kanály.

Tisk etiket

WMS opičák hravě zvládá i tisk štítků a dalších etiket.

Tisk etiket u jednotlivých skladových položek je další z nadstavbových funkcí našeho opičáka. Etikety pro označení zboží lze opatřit dynamickými kódy dle země nebo jimi je možné opatřit průvodní dokumenty jako jsou výdejky, příjemky, dodací listy a další. Etikety jsou optimalizovány pro dotykové displeje a je díky nim zajištěna 100% trasovatelnost skladové položky napříč celým procesem.

Kamerový
záznam balení

WMS opičák ví, v jakém stavu objednávky sklad opouští.

Kamerový záznam pracovního místa při balení totiž probíhá automaticky. I ta sebemenší objednávka proto disponuje svým záznamem, což šetří čas při případných reklamacích, ztrátách balíčků v průběhu dopravy a nebo inventárních nesrovnalostech na skladě.

Namátková
kontrola

Na WMS opičáka si jen tak něco nepřijde.

Kontroluje totiž v průběhu všech procesů namátkově počet kusů dané položky na jednotlivých pozicích. Tato částečná inventura slouží jako ujištění, že je ve skladu pokaždé vše na svém místě.

Inventura

S WMS opičákem je inventura hračka.

Pokaždé ji totiž získáte na jedno kliknutí, v reálném čase, uceleně a nebo jen pro vámi zvolené dílčí segmenty vašeho skladu. Perfektní přehled o svém skladu s opičákem můžete mít několikrát denně, ne jen jednou za rok.

Tak co?
Půjdete do toho s námi?

Nebuďte fameless. Pomůžeme vám s tím

Chci konzultaci