SEO

SEO

Tvoření kvalitního obsahu, funkčních bannerů, získání zpětných odkazů v dostatečném množství a kvalitě vašeho webu v přirozené návštěvnosti.

Zjistit více

SEO? O co jde?

SEO analýzy poskytují podrobný náhled na web

Součástí SEO je analýza odkazovaného profilu (off-page faktory). Kombinujeme prvky, jenž vedou k základnímu zhodnocení kritérií použitelnosti a přístupnosti webu přímo ovlivňující SEO.

Doporučíme Vám klíčová slova a fráze, na které je dobré zaměřit celkovou optimalizaci, a zvýšit tak potenciální zobrazení vašeho webu. Po aplikaci závěrů SEO analýzy klient získá základ pro trvalý přísun návštěvníků webu z vyhledávačů Google, Seznam i dalších.

Zároveň budeme schopni identifikovat obsahové on-page problémy a off-page faktory, které je následně nutné řešit v rámci dlouhodobější SEO správy.

Link
Building

Tak jako v životě potřebujete dobrá doporučení. Budeme pracovat na tom, aby Vás doporučovaly relevantní weby s kvalitním obsahem

Synergie

Společně vymyslíme zajímavé kampaně, které synergicky provážou Vaše neplacené aktivity s aktivitami placenými

One-Page
SEO

Umožnit zákazníkům i vyhledávačům, aby se dobře orientovali na webu, je základem. Jedná se o pravidla, která je vhodné dodržovat.

Běh na dlouhou trať

Pomůžeme Vám vyřešit SEO správu i dlouhodobě, abychom Vám zajistili více zobrazení a relevantní návštěvnosti. 

Firmám s oblastním působením nabízíme lokální SEO, které dokáže efektivně oslovit zákazníky v okolí. Předložíme rozsah prací, které jsou nutné pro uskutečnění kvalitní optimalizace. Aktivně se podílíme na navrhování úprav stránek s ohledem na měnící se SEO požadavky vyhledávačů a pravidelně zjišťujeme posun pozic webů vůči konkurenci.

Na základě výsledků doporučíme či ihned provádíme potřebné korekce. Průběžně sledujeme zpětné odkazy na web, vyhodnocujeme a předcházíme možným penalizacím ze strany vyhledávačů.

0
nových značek
0
zemí, kam expandovaly naše e-shopy
0
let zkušeností

Strategie

Síla je v komplexnosti a strategii

Každý marketingový kanál má svá specifika. Pro jednotlivé projekty individuálně navrhujeme vyváženou a synergickou strategii mezi vhodnými marketingovými kanály.

Nebojíme se Vás od některých on-line aktivit odradit ani Vám doporučit vhodnější off-line aktivity nebo prostředky.

Reporting

Manažerský reporting srozumitelně

K veškerým našim službám dodáváme pravidelný měsíční report.

K našemu reportingu nebudete potřebovat slovník cizích slov ani IT příručku. Nebudeme Vás zatěžovat stohy grafů, statistik ani tvrdých technických obratů.

Stojíme si za tím, že po prvním přečtení našeho reportu je zřejmé, v jakém stavu jsou Vaše investice do marketingu.

Tak co?
Půjdete do toho s námi?

Nebuďte fameless. Pomůžeme vám s tím

Chci konzultaci